Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha írnék egy könyvet lehetsége...

OOEverOo kérdése:

Ha írnék egy könyvet lehetséges, hogy kiadják?

Figyelt kérdés

Rengeteget olvasok és írni is szeretek. Nagyon jó a fantáziám és már megvan az alaptörténet, de nem vagyok benne biztos, hogy sikerülne kiadni.

Nagy álmom, hogy egyszer kiadjanak egy könyvet amit én írtam.

Mennyi az esélyem rá, hogy kiadják?


2011. júl. 25. 13:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Hát olyan könyvet írok ami nagyrészt az én életem, de lesznek benne angyalok, vámpírok, vérfarkasok és varázslók. Meg még néhány mágikus lény.

A korosztály az meg 16 éveseknek.

2011. júl. 31. 20:24
 12/17 anonim ***** válasza:
Gyakorlásnak elmegy, de hogy egy ilyet kiadjanak, meg kell mondanom, semmi esélye. Ezek a mágikus lények lerágott csontok.
2011. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Meglehet, de a történet az külömbözik a legtöbb könyvben olvasottaktól... És olyan könyvet még nem olvastam amiben angyalok meg vámpírok lettek volna egyszerre... A történet az valós dolgokon alapul... És nem hinném, hogy lerágott csontok lennének, mert ezek mostanában nagyon felkapottak... Csak az a lényeg, hogy ne legyen lapos a sztori...
2011. aug. 1. 23:01
 14/17 A kérdező kommentje:

És mivel még nem is hallottad a történetet és/vagy nem olvastál belőle részletet nem kéne vakon ítélkezni, hogy "egy ilyet"...

Lehet, hogy sok időbe telne kiadni, de Sephenie Meyer se 2 nap alatt tudta kiadatni a Twilight-ot...

2011. aug. 1. 23:07
 15/17 anonim ***** válasza:
Angyalok és vámpírok egyszerre? Együtt egy könyvben??? Kajak?! Úúúh! Most nagyon felcsigáztál ám... Gondolod, hogy a kiadóban valaki végigolvasná? Nem hiszem, hogy annyiban különbözne a többitől. Lefogadom, hogy tiltott szerelem és a többi fordulatos cselekményszál... De ha szeretnéd, írd le, miről szól nagyjából. Hátha tényleg sikerült valami újat alkotnod. Bár ezt kötve hiszem, már ne is haragudj, az egódból meg vegyél vissza. ;)
2011. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy egoztam volna és nem lenne tiltott szerelem... Meg nem a szokványos fordulatok lennének benne...

Meg ha már ennyire egoztam, akkor had kérdezzem meg te hány éves vagy? -.-'

Akkor te meg vegyél vissza a kényeskedésből... -.-'

2011. aug. 2. 14:06
 17/17 anonim válasza:
Nagyon érdekes könyvnek ígérkezik! Én már 12 könyvet adtam ki, és jó tapasztalataim vannak benne. Nem az haároz meg egy könyvet, hogy mi az alap sztori, hanem az, hogy mennyire izgalmas, figyelemfelkeltő, fordulatos, és a többi és a többi! Ne csüggedj, ha elsőre nem adják ki. Lehet, hogy pont egy olyan kiadót fogsz ki, ahol nem tetszik nekik, de az is meglehet, hogy a következőben imádni fogják. Sőt, még az is benne van a pakliban, hogy csak azért nem adják ki, mert nem látják jó üzletnek.
2014. jan. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!