Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha írnék egy könyvet lehetsége...

OOEverOo kérdése:

Ha írnék egy könyvet lehetséges, hogy kiadják?

Figyelt kérdés

Rengeteget olvasok és írni is szeretek. Nagyon jó a fantáziám és már megvan az alaptörténet, de nem vagyok benne biztos, hogy sikerülne kiadni.

Nagy álmom, hogy egyszer kiadjanak egy könyvet amit én írtam.

Mennyi az esélyem rá, hogy kiadják?


2011. júl. 25. 13:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :) Sok sikert kívánok hozzá. Tudok egy e-mailt ahol a Ciceró kiadó főszerkesztője elolvassa. :) Hátha segíthettem neked!

cicero@chello.hu

2011. júl. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Szerintem először kezdj el blogolni és ott bemutatni a történetedet. Ha már lesz egy nagyobb rendszeres olvasó táborod szerintem nagyobb az esélye , hogy kiadják a könyved.
2011. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

20:04 !! Kezdjük ott, hogy ugy kevesebb az esélye. mert nem jó üzlet kiadni, hiszen hülye ember az, aki megvesz avalamit amit aztán ingyen elolvashat egy blogon..


Amugy meg a ciceró-s jó ötlet. sok sikert :)

2011. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az e-mail cimet... Majd megpróbálom ha meglessz a könyv :)

meg még annyi, ha sa ját tapasztalataimat velem történt dolgokat is beleírok kis csavarral meg + fantáziával az jó ötlet? :)

2011. júl. 25. 23:09
 5/17 anonim ***** válasza:
minden író a saját tapasztalataiból építkezik valamilyen szinten. (:
2011. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nevetséges a végeredmény, ha valaki olyanról próbál írni, amiben nincs tapasztalata. Tehát igen, jó, amit csinálsz. :) Privátban elküldesz nekem egy részletet?:) Talán rá tudok világítani pár hibára, és ezáltal tudok segíteni, hogy még jobb legyél!
2011. júl. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Remélem sikerrel jársz.èn is írok :)
2011. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Gordon Freeman ***** válasza:

sok kitartást és sikert az íráshoz. :)

én is ezen gondolkodom mint te, mármint íráson, de még csak pár hete körvonalazódott ki elhatározássá.

bizony évekbe is telhet, de megéri szerintem

2011. júl. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
szerintem nem a cicerónál kéne először próbálkoznod, mert most a könyvmolyképző kiadó a nyerő, és a ciceró könyveket nem veszik olyan sokan.persze azok között is vannak igazi csillagok, mégsem kapnak most annyi figyelmet, mint 3-4 éve, a twilight korszak előtt.a könyvmolyképző vörös pöttyöseit rengetegen szeretik, és nem kell feltétlenül fantáziának lennie, valamint most jelent meg az új sorozat, az arany pöttyös, ami most nagy divat.Persze a jonatán könyvek is nagy siker, de az inkább csak a böszörményi gyula rajongók körében.Remélem segítettem :)óh, és ott Katona Ildinél próbálkozz, akár facebookon levélben kérdezd meg, mi a teendő, de Szurovecz Kitty,benina és Hujber Adrienn is biztos segítenének
2011. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk egyáltalán milyen könyvet fox írni?


Mert ha fantasy. Vámpíros, vérfagyasztó vagy hasonlók akkor igen a Vörös pöttyös az jó.


Én a cicerót szeretem a legjobban. Jó lehet, hogy azért mert gyerek vagyok meg miden. De Leiner Laura Szent Johanna Gimije rohamosan tör előre. És nagyon nyerő könyv. És azt is tisztázd, hogy melyik korosztálynak írod. Felnőtteknek. Fiatalabbaknak.


(Sztem a 10-18 korosztály a legkapósabb)


Első válaszoló voltam.

2011. júl. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!