Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan foghatnék neki egy...

Hogyan foghatnék neki egy könyv megírásának?

Figyelt kérdés
Kérlek, értelmes tanácsokat! Szeretnék írni egy könyvet, és nem ilyen vámpíros-szellemes love story-ról, csak egy lányról, aki iskolába jár, barátnőzik, pasizik, stb. Mikre kéne figyelnem? Ti kezdtetek már könyv írásba? Én apukám írt több könyvet is, és én is próbálkoztam már, most szeretnék kicsit komolyabban belemenni a téma érdekében. Köszönöm!
2011. júl. 24. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Megkérdezheted apukád is :)


űszerintem először göndöld át a dolgokat, hogy mit szeretnél, hogy legyen valami történet ilyesmi, és ha van valami, vázlatosan firkáld le az eseményeket. (pl: suliba új srác jön, megtudja hogy szingli, összeveszik a barátnőjével a fiún) Ez nekem segít, hogy kitisztuljon a fejem, mert úgy érzem, amit így lefirkantottam, azon nem kell rágnom magam, jöhet a kövi rész :D


[link]


ez egy jó oldal, találhatsz jótanácsokat, nézz körül! ;) és hajrá!

2011. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!