Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok erről a történet...

Mit gondoltok erről a történetről?

Figyelt kérdés

Én írom, és kíváncsi vagyok, mit gondoltok.

Egy lányról szól, aki vámpírrá változik ( csak semmi előítélet XD )és az életét ismerjük meg.

Aki ismeri a vámpírnaplók sorozatpt, annak biztos mond valamit, hogy Caroline Forbes története, vámpírrá válása ihlette. A válaszokat előre is köszi!


2011. júl. 8. 21:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
háát 12-16 évesek többségének biztosan tetszene, meg párnak e kor felett is. Én már az ismertető alapján bele se olvasnék. Nagyon nem érdekelnek a vámpírok.
2011. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Engem érdekelnek az ilyenek, esetleg egy linket adnál?
2011. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Ejha, ez aztán a gyors válasz! XD

sajnos még nincs link, csak az ötlet

Igazából csak az érdekel, hogy érdemes-e elkezdeni

2011. júl. 8. 21:25
 4/20 anonim ***** válasza:
Elolvasod, amit én iirok? Pont ez alatt van, "Én írtam, mit szól hozzá?"
2011. júl. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet.
2011. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem most lehet, hogy jó ötletnek tartod, viszont ez a vámpír őrület sem lesz mindig divat...
2011. júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint hócipőm tele van a vámpíros történetekkel, oké az Alkonyatot elolvastam, de az, hogy mostmár a csapból is a vámpírok folynak...

Én azt ajánlanám neki se kezdj, főleg akkor, ha a történeted a megszokott sablonos, és már rettentően unalmas sémát követi, ahol a lány életében szenved, szenved, majd átváltozik, szenved a szomlyúságtól, majd a dolgok klappolnak, és élete szerelmével együtt élnek az örökkévalóságig.... Szóval ha a te kb ilyesmi témát választottál, vagy ha a story-d egymerő koppintás a Vámpírnaplókról, nem hiszem hogy van értelme.Viszont ha jól írsz, az írásmódod gördülékeny, és a regényed izgalmas, meghökkentő, vagy drámai, akkor meg se állj a kiadóig...!

2011. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló:

Ja és bocs tényleg volt némi ( vagy annál sokkal több ) előítéletem a vámpírokkal szemben... :)

2011. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Aki utoljára válaszolt, annak írom, hogy semmi köze nem lesz az alkonyathoz, én is eléggé hányok tőle.

Viszont az egyik mondatod különösen ide illett, ugyanis a címe az lenne, hogy: Örrökkévalóság

2011. júl. 11. 07:29
 10/20 A kérdező kommentje:
Felrakjam az elejét?
2011. júl. 13. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!