Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket olvasnátok?

Milyen könyveket olvasnátok?

Figyelt kérdés
Velem is gyakran megesik, hogy olvasnék például egy jó kalandos történetet, de nem találok az ízlésemnek megfelelőt. Veletek is előfordul ilyen? Mi az, amiről szerintetek kevés könyv jelenik meg? vagy mi a hiba úgy általánosságban a könyvekben, ami az ízléseteknek nem felel meg?
2011. jún. 22. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én imádom a fantasy könyveket, azon belül a vámpírosokat, de undorítónak találom ezeket a Twilight-féle "könyveket". Szerintem meggyalázza a vámpírokat. Viszont a könyv megfogalmazását nagyon tetszetősnek, gyerekbarátnak találom csak a tartalmával nem vagyok elégedett.
2011. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is gyakran esek ilyen válságba, egyszer anyukám hozott ki belőle, az Adrian Mole naplójával, amit még ő olvasott anno, azzal elvoltam :D

A twilight-korzsakomat így utólag szégyenlem, de nagyon jó annak a könyvnek a megofgalmazása igaz tényleg meggyalázza a vámpírokat. :D

Most aVámpírnaplókra vagyok rákattanva, amiben már szerintem sokkal jobbak a vámpír-megformálások. Igaz én Team Damon vagyok, Stefike olyan akar lenni mint Edwörd. xD

2011. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én fantasy és "jófajta könyv" fan vagyok. :) Azaz elolvasok mindent, Jonathan Stroud, Vavyan Fable, Twilight, Agatha Christie , Lőrincz L. László, Wilbur Smith, J.K. Rowling... szval minden ami jó, nem igazán vagyok témákhoz kötött. Én is voltam/vagyok nagy Twilight fan, de nem szégyellem, szerintem jó könyvek, jól megírva bár kicsit másik oldalról közelítik meg a vámpír fogalmát. :) Egyedül a nyálcsorgatós tinihisztérika borít ni, ezért vagyok vele visszafogott.


Én elég sok ízlésemnek megfelelő könyvet találok a piacon, viszont azt sajnálom, hogy ma már kevés igazi fantasyt adnak ki, sokkal több a darkos-vámpíros-vérfarkasos-angyalos-boszorkányos fantasy. Ugyebár megint előjön a Twilight kiváltotta őrület. Hiányzik már egy igazi, valódi mesés, egy Tolkienes, Vavyan Fables fantasy. :)

2011. jún. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is a vöröspöttyös-vámpíros-ésegyéb könyvekkel vagyok így =D volt egy év, amikor oda meg vissza voltam a twilightért, de ez jócskán alábbhagyott, a Breaking Dawn-ot például el sem olvastam. Mostanra hallani sem akarok róluk >.<

De sokszor olvasnék valami jót, ilyenkor egyből a Könyvmolyképző kínálatához fordulok, de egyik sem az, amit vártam, soknak elolvastam az első részét, nem kötött le, nem olvastam tovább. Mondjuk volt/van pár, amelyik tényleg tetszett, de kisebbségben.

Úgy érzem, kiveszett belőlük az izgalom, amit várnék tőlük. Például a Shiver egy hatalmas csalódás volt.


De aztán megtaláltam a Kelly kiadót és sokkal boldogabb lettem =) Ők adják ki az Éjszaka háza sorozatot, amely abszolút kedvencem. Aztán ott van még a Tündérvilág sorozat, juj, az szuper, a Káprázat... ebben a kiadóban megtaláltam azt, amit keresek =D csak attól félek, hogy túl hamar kiolvasom őket =)

2011. jún. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!