Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King Rémautó és A...

Kisgombos4 kérdése:

Stephen King Rémautó és A búra alatt könyvei mennyire tetszettek?

Figyelt kérdés
nem tudom meikel vegyem meg elöbb
2011. jún. 13. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon jò, a Rémautó filozofikusabb, A búra alatt pedig epikusabb, cselekményesebb.
2011. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. De meik a jobb szerinted?
2011. jún. 13. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben A búra alatt-ot venném meg. Picit másabb, más a környezet, mint a többi Kingben. De persze kinek a pap, kinek a papné...
2011. jún. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a filozofikus horrort szereted, akkor a Rémautót, ha viszont a gyilkos tempójú horrort kedveled, akkor A búra alatt-ot vedd meg.

A búra alatt talán fogyaszthatóbb, viszont ellene az szól, hogy 1400 oldalas, a Rémautó pedig csak 420.

2011. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha hosszú az nembaj legalább annál tovább tart XD
2011. jún. 14. 16:25
 6/7 anonim ***** válasza:
A rémautó nekem annyira nem tetszett...Értelmetlen se füle se farka.....King művei között nálam a hátsó taktusban kap csak helyet.A Búra viszont jó
2011. júl. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a Rémautót még nem ,de a Búra alattat nemrég olvastam és nagyon-nagyon jó könyv,szerintem az egyik legjobb SK-től.
2011. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!