Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit szóltok Darren Shan -...

Mit szóltok Darren Shan - Vámpírkönyvek befejezéséhez?

Figyelt kérdés
Hát bennem van pár kétség a befejezést illetően, de azért olvastam, hogy borzalmas vége lett, meg hasonló.. Szerintem se lett a legjobb, bár azért lehetett volna jobb is. Szerintetek?
2011. jún. 12. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Úú, már jó régen olvastam, de nagyon tetszett. :) A vége szerintem furcsa volt, amikor megmenti a gyerek Darren-t, hogy ne vele történjen meg, de hát ez van.

Jó hogy eszembe juttattad, már régóta újra akartam olvasni, most majd előveszem őket. :D

2011. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:PPP Nekem nem tetszett. Pont így volt jó, hogy végigéli a történteket, ehelyett a végén újjá csinálja, mint ha nem is történt volna meg..:/:(
2011. jún. 13. 18:52
 3/5 anonim válasza:
Én meglepődtem rajta, és nagyon de nagyon bejött :D
2011. jún. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem rég fejeztem be őket. Larten halála után rossz volt tovább olvasni. Ami a végét illeti... hát... nem erre számítottam. Rossz hogy valójában nem történik meg ez, hanem normális életet fog élni, de ettől még ugyan úgy Mr. Tiny fia lesz... Szóval érdekes. Meg az hogy törpeszeméllyé változtatja..
2011. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rogi0513 válasza:

Darren Shan befejezhette volna ott a történetet, hogy Darren és Steve vízbe fullad. Bár ez a törpe személlyé alakulás egy dologra volt jó: megtudni mi lett Vanchával és a többiekkel, mert az tényleg érdekelt hogy az egyik kedvenc szereplőm hova ment és mi lett vele.

Összegezve csalódtam a végében, nem mellesleg valami űrt éreztem a könyv második felében.

2013. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!