Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen új vámpirkönyvek vannak?

Milyen új vámpirkönyvek vannak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 21:09
 1/8 anonim válasza:
Nézz körül a vöröspöttyös könyvek honlapján...
2010. dec. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ulrike Schweikert: Nosferas-Az éjszaka örökösei.

(Nem vöröspöttyös könyv!)

2010. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az újak egyhangúak, mind ugyanarról szólnak. Én a klasszikusokat pártfogolom, pl. Bram Stoker felülmúlhatatlan Drakulája vagy Stephen Kingtől a Borzalmak városa.
2010. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kösziiiii :)
2010. dec. 14. 20:43
 5/8 anonim válasza:

Szia mit értesz új könyvek alatt a 2010ües könyveket ha igen akkor ezeknek az íroknak ajánlom a könyveit:

Lara Adrian

L. J. Smith

Levy L. Smith

Charlaine Harris

Alyson Noel

Claudia Gray

Stephanie Meyer

ha erdekelne még több könyv látogasd meg ezt az oldalt

www.wampirkonyvek.co.cc

2010. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hát :P Vannak a True Blood-os hönyvek :P már 9 rész; akkor ott van Anita Blake a vámpírvadász :P ebből már jóval több; Anna Rice könyvek: Intejú a Vámpírral... stb.; Darran Shan vámpíros könyvei :P Öhh J.R.Ward Fekete Tőr Testvériség sorozat; A vámpír csókja/ölelése/vére/bosszúja/éjjele xD Cat és Bones Sorozat: Félúton a sírhoz, Karó és sírhant, Síri csendben... Hát, hirtelen ennyi jutott eszembe :P
2010. dec. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösziii :)
2010. dec. 17. 15:05
 8/8 anonim válasza:

Mondjuk az alkonyat uncsi tesóm is imádja de én még nem olvastam .na szóval sok féle vanpl:az újhold...

Tina

2010. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!