Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok a könyvemről?

Mit gondoltok a könyvemről?

Figyelt kérdés

A címe A vámpírok háborúja

A lényeg,hogy egy lány azzal, hogy könyvet ír, megnyit rengeteg kaput a vámpíroktól az ő világába, ahol az élelemért háború indul

Egyelőre még csak atörténet van meg de kiv

áncsi vagyok, érdemes-e folytatni?


2011. máj. 30. 19:39
1 2 3
 21/30 Dolorien válasza:
egyetértek az előttem szólókkal... egyébként ügyes vagy, ha befejezted a könyvet, kíváncsi lennék rá;)
2011. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Megint az első =)


A Karcolatról nem tudok véleményt mondani, mert nem ismerem, de ajánlok három oldalt, ahova felteheted, ha nincsenek a fejezeteken helyesírási hibák.


Ezek: [link]

[link]

[link]


Sokan vannak, akik egyszerre mindháromra töltik fel, szerintem nagyon jó a légkör, én mind a hármat nagyon szeretem =)

2011. júl. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Mivel sokat irtok a könyvben szereplő nevekről, muszáj megkérdeznem: nagyon kopi lenne, ha az egyik vámpírt Damon-nek hívnák? XD
2011. júl. 13. 16:14
 24/30 anonim ***** válasza:

Itt újra az első =D


Igen, nagyon az lenne, bocsi =D

2011. júl. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
A vámpír téma mára kissé unalmassá vált sok ember számára.
2012. febr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Az utolsónak: olyan történetet próbálok kitalálni, ami...hát, nem tul gyakori, és mint azt az elözökben is irtátok, mint a tvájlájt, ott azért másfajták a vámpirok, mig nálam nem olyanok lesznek, sokkalta "drakulásabbak" :)


Amugy van még néhány regény ötletem, de azok még nincsenek vmi elörehaladott állapotban...

2012. ápr. 2. 17:45
 27/30 anonim ***** válasza:

Nekem az nem tetszik hogy túl angolos neveket használsz szerintem mivel magyarok vagyunk Használhatnál magyar neveket , Ha észrevetted eggyik zenekar sem futott be amelyiknek angol neve volt . Volt merszük az Angol íróknak is a saját nyelvükhöz tartozó neveket írni és ezért futottak be szerte a világban , Lehet ha most le írod azt hogy Feri ki röhögnek de szerinted a Harry Potter nevén nem röhögtek sokan az angolok ? sokkal jobban értékelnék az emberek ha a saját országodból vennél neveket könyvben .


A történet maga nem rossz de ahogy elöttem is írták túl részletezed a lényegteleneket a lényegeseket meg nem és ha már kritkán van a hangsúly akkor be kell vallanom kicsit unalmasan olvastam , lehet az a baj hogy tényleg sok a vámpíros történet, de ha neked ez a téma tetszik akkor ne halgass senkire .


Egy pár jó tanács :


Mivel soka az ilyen nyálas vámpíros történet ezért más honnan meríts ihletet , tehát ne legyen benne túlságosan nyálas szerelmi történet , ajánlok egy filmet amit megnézhetnél ebben a filmben tényleg a vámpírokon a hangsúly , ezzel nem azt akarom mondani hogy ezt a filmet írd meg csak hogy szerintem ehez hasonló vámpiros történetek azok amik igazán jók .

2012. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
A film címe Interjú a vámpírral
2012. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Oh igen, láttam és olvastam is! :)

Nagyon tetszett, és köszi a tanácsokat!

2012. jún. 9. 12:21
 30/30 anonim ***** válasza:
Hogy haladsz? :)
2012. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!