Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a címe ennek a regénynek?

Mi a címe ennek a regénynek?

Figyelt kérdés

A története röviden arról szólt, hogy egy tisztes házasságban élő nő beleszeretett egy másik férfiba. A kettejük titkos kapcsolatáról szólt a könyv. Nem tipikus csöpögős, romantikus regény volt, hanem mély gondolatok voltak benne megfogalmazva, ezért nagyon szerettem, de most nem emlékszem már a címére...

Aki így felismeri, az legyen kedves írja meg nekem. :-)

Köszi előre is.


2011. máj. 26. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit több infót kéne megadnod, mert ez így kábé minden második regényre illhet.

Nekem az Anna Karenina ugrott be elsőre, de mondom, ennél többet árulj el róla...

2011. máj. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is Anna Karenina ugrott be. :D
2011. máj. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az Anna Karenina is nagyon jó, de ez újabb történet volt, és ha jól emlékszem, angolok voltak a szereplői. A nő házasságban élt, mindent megkapott, amire csak szüksége volt. Gyermekeik is voltak, valami mégis hiányzott.

Összetalálkozott ezzel a másik férfival, és megfordult vele a világ. Titkos kapcsolatba bocsátkozott, közben küzdött saját maga ellen. A vívódásairól szólt a regény.

2011. máj. 27. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!