Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mi lesz a Szent...

Szerintetek mi lesz a Szent Johanna Gimi 5. részében? Hogy fog folytatódni?

Figyelt kérdés
Aki esetleg tud bővebb információkat, ami nem találgatás azt is írja le...köszönöm
2011. máj. 9. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Sztem még senki sem tudja. Én is csak annyit tudok- ez tuti-, hogy Arnold helyére fiú jön... Hát, talán vki, akinek bejön Reni (megint), és mer is közeledni felé... De persze ez csak találgatás. :)
2011. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
hát én nagyon szeretném ha végre Reni és Cortez összejönnének:))*-*
2011. máj. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azt én is hallottam, hogy Arnold helyett jön egy másik fiú, de drukkolok Corteznek xd
2011. máj. 10. 18:23
 4/9 Bella028 válasza:
Hát szerintem nem kéne elfelejtkezni Petiről se! Mert lehet h összeverekednek Cortes-zel és Reni Peti oldalára áll akkor megint nem jönnek össze. És tuti h Dave-nak is lesz barátnője! Reni... hát kíváncsi vagyok hogy meghúzzák-e rajzból. :D
2011. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát megbukni nem fog, rajzuk nem lesz több...
2011. jún. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
szerintem lehet, hogy megint lesz valami balhé Virággal, mint a 3. részben... mondjuk nekem tök mindegy csak Arnold ne szerepeljen sokat, nem bírom őt...=/ Cortez. ♥ remélem összejönnek vagy valami... vagy esetleg Petivel lehetne már valami.=) na majd megtudjuk időben. *-* ♥ mindenesetre nagyon várom már.=)
2011. jún. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló : én sem bírom Arnoldot. =/ De én csak azért,mert hatalmas Cortez párti vagyok,és az Arnold miatt sokszor veszett össze a Cortez és a Reni. :P És én is nagyon szeretném,ha Cortez és Reni összejönnének már. :D
2011. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úúú.. mi lenne ha Peti jönne be új fiúnak? :))
2011. jún. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 beluga99 válasza:
Tuti,hogy nem most fognak Cortezzel összejönnni szerintem.De az is lehet,hogy Arnold a 6-ban visszajön...Az 5-ben vagy jön egy új menő fiú,vagy valaki Reni régi sulijából.vagy egy csaj,aki Renivel barátkozik,és Virágot leszarja.De Cortezzel szerintem csak 12.-ben fognak összejönni,vagy soha :)
2011. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!