Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek ha lesz Portal 3,...

Szerintetek ha lesz Portal 3, hogy fog folytatódni a történet?

Figyelt kérdés

Szerintem Chell magányosan érzi magát a Companion Cube-bal (a szívecskés társkocka). Visszamegy GLaDOS-hoz, az Aperture Science-be, mert nincs hova mennie a központon kívül. Több okból is visszatérhet a központba, meg persze GLaDOS-hoz.


1. GLaDOS megszerette.

2. Chellnek nincs hova mennie

3. Meg akarja nézni a szarvast, amit GLaDOS mesélt neki.

4. Kíváncsi a gyerekkorára, amiről GLaDOS szintén szót ejtett.

5. GLaDOS-t meg akarja kérdezni, hogy ő-e Caroline, illetve hogy Caroline az anyja-e.

6. Gyanakszik arra, hogy ő az alapító (Cave Johnson) lánya, egyrészt hogy a Bring Your Daughter To Work Day-en látott egy krumpli-művet "By Chell" felirattal, illetve egyezik a vezetékneve az alapító (Cave) vezetéknevével.

7. GLaDOS az egyetlen, akihez még visszamehet, és beszélgethet vele.

8. Egész életében nem csinált mást, mint tesztelt, semmi máshoz nem ért, és ő a tudományért akar élni.

9. Meg akarja kóstolni azt a kib@szott tortát.

10. Vissza akarja kapni a Portal Gun-t, ajándékba vagy szuvenírként.


2011. jún. 20. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a leírást a kérdésed alatt, mert nekem még csak majd most jön a Portál 2, és nem akarom, hogy lelődd a poént ;P
2011. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
oké nem is ajánlom
2011. jún. 20. 16:06
 3/11 matekid válasza:
sehogy ember :DDDD nem kaphat portalgunt mert az az aperture-osok tulajdona, glados utálja mint a szárt, szerintem nem lesz folytatás,
2011. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos lesz folytatás, az nem oké hogy csak úgy ki dobja a búza mezőre a semmi közepén, mellesleg összekötötték a sztorit a half life-al, igy szerintem valami olyasmi lesz a következő.
2011. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Portal 2 több száz évvel később játszódik az 1. rész után, tehát azt a készítők előre lespoilerezték, hogy Gordon Freemannek sikerült megmentenie a Földet.
2011. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy lesz Portal 3. Vagy ha lesz is, nem hiszem hogy Chell-nek a történetét folytatják.


Majd a Half-Life 3-al folytatják az Aprture Science történetét.

2011. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az úgy volt hogy a Portal 2 lett volna eredetileg egy átvezető, ahol Cave Johnson lett volna a főellenség, mint GLaDOS az 1-ben, de ezt az ötletet a programozás megkezdése előtt elvetették, gondolván hogy majd kiadják DLC-ben a 2-höz vagy majd egy 2,5 ként kiadják. Szóval még a Valve sem tudja mi lesz.


Mellesleg Chell nem tud beszélni ,mert mondta a story író csávó, mert azt akarják hogy a játékos azonosuljon vele, ő irányítsa mi legyen,egyrészt, másrészt agykárosodásunk van, szóval pár pontot ami kérdéssel és beszélgetéssel kapcsolatos ki is lőhetünk

2011. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az lehetne, hogy Gordon Freeman értesítést kap egy kutatólabor robbanásáról, és hogy van túlélő, és Gordon elmegy Chell-ért, és megkeresik a szüleit ..

vagy

Miután Chell egy búzamezőre kötött ki, keresés indult utána(rendőr ügy), aztán úgy, mint előbb..

vagy

Tarcsiba eltett volna egy portal gun-t, és ellőne valamerre egy portalt, és véletlen pont a Gordon féle laborban lőtt volna portalt..

2013. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

El fogtok kívánni a 3,14csába, de van egy nagyon csúnya elméletem: a Portal 2.-nek úgy van vége, hogy meghalunk!

Oké, figyeljetek, még mielőtt megnyomjátok a nem-hasznos-ez-a-válasz gombot, halgassatok végig!

A Portal 2. végén GLaDOS elvileg elenged minket. Ez már valószínűtlen. Mikor azonban haladunk felfele a lifttel, egy lövészrobottal találjuk szemben magunkat, ami ránk céloz, aztán... aztán dalra fakad! Mivan?! o.O Tehát valószínű, hogy GLaDOS eltervezte, hogy úgy csinál, mintha elengedne minket, aztán lelövet egy lövészrobottal. Azért valljuk be; ami azután történik, hogy ránk céloz a lézer pointerével a lövészrobot, eléggé... szürreális... Igen, ez a jó szó!

És azt is valljuk be, hogy a Portal még rengeteg kérdést hagy maga után, és amit mondtam, az is egy opció. :)

2013. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kovács Milán Miklós válasza:
Lesz portal 3 steam en meg lehet nézni :) [link]
2014. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!