Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assasin's Creed történet?...

Assasin's Creed történet? Hogy is van?

Figyelt kérdés

Üdv!

Végig vittem az Assasin's Creed 1. részét,de nem igazán értem a történetet,mivel magyarítás nincs,az angol pedig nem az erősségem.Szóval,valaki leírná RÉSZLETESEN a játék történetét?Valamint,hogy a végén mik azok a jelek a földön,ill. falon?


2010. okt. 24. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem lesz részletes, de legalább valami.

Szóval vannak az assassinok (bérgyilkosok) meg a templarok (templomosok). Ez a két rend nem csípi egymást. Igazából ugyanazért az ereklyéért küzdenek, ami emberfeletti hatalmat ad annak, aki birtokolja. Altair (ez vagy te) főnöke (nem jut eszembe a neve, a szakállas ürge) ad ki nekünk célpontokat, hogy ezektől szerezzünk infokat az ereklyéről. Ez tök jó, nyomulunk is, ám a vége felé át leszünk baszarintva, mivel az a gyökér magának akarja a cuccot, és meg is szerzi. A végén ezért kell legyilkolni. Egyébként ez egy ufo kütyü, hogy mi, azt az AC2-ből fogod megtudni. Röviden.

2010. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem,köszi :).Amúgy én úgy tudom,hogy az 1 alma az édenből :D
2010. okt. 25. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!