Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King könyvei is olyan...

Stephen King könyvei is olyan jók mint a könyvek filmes verziója?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 14:05
1 2
 1/13 lóf4szJankó válasza:
általában a könyvek a jobbak.
2011. ápr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Igen a könyvek mindg sokkal jobbak, annak aki tud olvasni (nem Rád értettem, csak sokat nem tudnak és ezért mondják, hogy a könyv nem jó) :)
2011. ápr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem sok könyvet olvastál tőle, ugye? A könyvek ezerszer jobbak, ha olvasás után megnézel egy filmet, általában csalódsz benne.
2011. ápr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A könyvek jobbak. Ahogy olvasod, elképzeled a szereplőket, a helyszínt, a jelenetet. Stephen King zseniális, de hatalmas érdemük van a fordítóknak is (mert nem hiszem, hogy angolul olvasod, bár sosem lehet tudni), hogy vissza tudják adni magyarul azt, amit King leírt angolul.


Aztán látsz egy filmet. Kis költségvetésűek, általában nem ismert színészek, és nagyon sokszor a cselekmény is változik itt-ott, ami kihat az egész történetre. Stephen King könyveiből készült filmek ezért okoznak csalódást. Nagyon gyakran még King sem elégedett velük, csak hát ugye a pénz az pénz...

2011. ápr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
angolul még jobbak?az oké mert tudok angolul...
2011. ápr. 20. 16:21
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 20. 16:22
 7/13 anonim válasza:
Ajánlom az Állattemető című alkotását. Még én sem olvastam végig, de azért is vettem főként, mert érdekes a sztorija és ez szerepel a hátulján: A szerző sokáig vonakodott befejezni a könyvet, mivel olyan durva lett, hogy nem bírta. Nem idéztem, de lényegében ugyanez.:D Sejteni lehet, hogy fincsi horror:D
2011. ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:36


kösz,majd megnézem

2011. ápr. 20. 18:03
 9/13 anonim ***** válasza:
A könyvek kivétel nélkül jók, de a filmek többsége pocsék lett.
2011. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nagyon jók a könyvei csak ajánlani tudom
2011. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!