Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki ír regényt, könyvet?

Ki ír regényt, könyvet?

Figyelt kérdés
Ha valaki ír a gépen és az internetre fel teszi akkor megadhatja az oldal nevét,de ha könyvet akkor meg a tartalmát,csak mert kíváncsi vagyok h ti milyent irtok mert én is pár nap múlva állok neki!Nemet és kort is kérek!
2011. ápr. 19. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

kukkants ide fel, ezt nem én írom, hanem az egyik ismerősöm, de nagyon jó: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__1727891__..


Én is írok egy háborús, kalandos fantasyt, de nem részletezném, ha nem baj! XD mellesleg 16/L vagyok.

2011. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
JAJ BOCSI! ROSSZ LINKET SZÚRTAM BE!!!! ÁÁÁ ÉGEK! na, ha érdekel, akkor ide kukkants fel! [link]
2011. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is nézd meg, én is olvasom :)

Ma találtam, és tetszik!!! :)

2011. ápr. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja, és L/19
2011. ápr. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És te milyen témában gondolkodsz?
2011. ápr. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én valami háborús féle!
2011. ápr. 20. 08:08
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 20. 08:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Én feltöltésre egy akciós történetet írok, F.E.GY.V.E.R címmel. [link]


Illetve egyenlőre csak magamnak:

Bemásolom az ismertetőjét:

Ez a történet egy véres, brutális, humorral fűszerezett krimi (szeretne lenni, de a szereplőim, még engem is képesek meglepni).

Luna Wright egy sorozatgyilkos, aki bűnözőket öl. Cecilia Life, egy rendőr, akit már most, huszonnyolc évesen profinak tartanak. Mi történik, ha ennek a két személynek a lelke egy testhez lesz kötve? És ha csak akkor nem küldik őket a pokolba, ha csatlakoznak a Dimension Central Police (Túlvilági rendőrség) F-csoportjához? Semmi jó. Főleg, hogy az F csapat áll két szerelmes mágusból, egy hat évesnek látszó, amúgy ötven éves ikerpár rókaszellemből, és egy kivénhedt sárkányból, akit ritkán látni ébren.

Nem baj, majd megoldják valahogy. Végül is nem lehet nehéz egy olyan rendőrnek lenni, aki az asztrál és valóvilág között járőrözik, démonokra vadászik, és közben gyilkossági ügyeket old meg.

2011. ápr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jónak tűnik!Majd elolvasom!Amúgy köszönöm a választ!
2011. ápr. 21. 10:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia

Én írok, de még nem éllok túl jól.Mindenesetre valami vámpíros féle lesz

2011. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!