Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok nekem egy könyvet...

Ajánlanátok nekem egy könyvet az alábbi "elvárásaim" alapján?

Figyelt kérdés

Egy olyan könyvet keresek ami kicsit elvont, gondolkodtató, de mindenképpen valami üldözés, vagy menekülési szisztéma legyen benne. Kicsit misztikus is lehet.

Régebben még az alkonyatot imádtam de belegondolva, úristen.

Igazából imádok olvasni, csak még nem volt olyan könyv a kezembe ami nagyon lekötött volna.

Tudtok esetleg valami elgondolkodtató, megdöbbentő, akár szerelmes regényt is ajánlani?

16/L


2011. ápr. 13. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én a Szent Johanna Gimit ajánlom( már 4 rész) mai Bp-n játszódó középsikolásokról szól , anygon j
2011. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

*nagyon jó

a betoncsók is jó könyv!! (-:

az előző voltam! L/16

2011. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Celia Rees könyve, a Kalózok! (amit nem győzök sem itt, sem élőszóban dicsérni) eszméletlen jó történelmi regény, misztikummal, meneküléssel:) Engem annyira lekötött, hogy képes vagyok zsinórban 5-ször elolvasni egymás után. Cefetül el van találva.
2011. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dead Angel válasza:

Darren Shan - Démonmester c. könyve és az utána következő összes rész a sorozatban vagy


Darren Shan- Rémségek cirkusza és az utána következő többi rész a sorozatban


(A Rémségek cirkusza vámpíros)

2011. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jonathan Stroud - Bartimaeus trilógia


Kihagyhatatlan. Olyan jó, hogy azt lehetetlen képernyőre vetni!

2011. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Darcy01 ***** válasza:

Az összes Dan Brown regény. Én mindet elolvastam és bátran ajánlom mindegyiket. Letehetetlenül izgalmas, fordulatos cselekmény, van benne üldözés bőven:-)

Amikor bármelyik könyvét olvastam egy csomószor vetődött fel bennem a kérdés: na most hogyan fog megmenekülni a főszereplő? Nem lehet kiszámítani a cselekményét.


Az abszolút kedvencem: Az angyalok és démonok, A Da-Vinci kód

2011. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

az én ajánlatom: Suzanna Collins- Éhetők Viadala


Nagyon jó könyv és meg is van filmesítve. Az egyik kedvenc könyvem és filmem. ( ez a könyv egy trilógia )

2013. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
*Éhezők Viadala
2013. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!