Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki a kedvenc Bridgerton...

Ki a kedvenc Bridgerton testvéretek Julia Quinn sorozatából?

Figyelt kérdés
És melyik a kedvenc könyvetek az eddig magyarul megjelent négy kötetből?
2011. márc. 13. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig az első 3 könyvet olvastam, és 2. a kedvencem. Colin a kedvenc szereplőm és már nagyon várom az ő történetét. Amugy a többi családtagot is nagyon bírom, még Eloise, Anthony és Hycinth az akikért nagyon oda vagyok.
2014. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Abroszlány6 válasza:
Benedict
2018. nov. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak a könyv alapján vagyok hajlandó véleményt mondani, nem a színészek jóképűsége alapján.

Colin a kedvencem (NEM a színész a filmben, aki NEM eltalált!), utána pedig Anthony.

Lányokból természetesen Eloise :)

Bridgerton feleségek közül is Penelope-t kedvelem, és Kate-t,

Bridgerton lányok férjei közül pedig Garreth-et.

2021. jan. 23. 18:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvenc történetem az Anthony története, és azóta is az Ő férfi karaktere tetszik a legjobban. A sorozatban sajnos félresiklott a történet kidolgozása. Azért nem akar szerelembe esni, mert a szerelme nem lehet az övé. A könyvekben pedig sokkal mélyebb ok miatt. Számomra ezért lett az Ő karaktere annyira kellemes a könyvben. Az első négy történetben azt vettem észre, hogy minden szerelmi kapcsolat ugyan arra épül: eleinte nincs vonzalom, majd valami "csoda" folytán szerelemmé alakul át és vággyá. Viszont Anthony esetében az egész kapcsolat negatívként kezdődött, még Daphne, Benedict és Colin történetében ez nem volt jelen. Inkább barátság és semleges viszony volt.
2021. márc. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Nekem Eloise a kedvencem. Az lenne még a kérdésem, hogy van itt aki kedveli Daphne-t? Mert én elég csitrinek találom, és valahogy nem tudtam megkedvelni☹️
2021. ápr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvenc testvérem Eloise, szerintem zseniális karakter.

A kedvenc könyvem pedig a tisztességes ajánlat, annyira szívszorító mégis annyira közeli és szenvedélyes az egész könyv, ha lesz amit biztosan elolvasok még az lesz az a könyv.

A 4. rész, ha a soriból nem derültek volna ki a dolgok, az utolsó oldalakig vakon tartott volna az írónő

2022. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!