Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jól haladok? Megdicsérnél? :-)

Jól haladok? Megdicsérnél? :-)

Figyelt kérdés

Elkezdtem írni egy könyvet, és most tartok a 72. oldalon (A4-es, könyvméretben kb 164 old.)

Szerintetek jól haladok? Olyan jól esne, ha valaki megdícsérne... :) A szüleimnek még nem mutattam, de most elfogta őket az infuenza, szóval ágynakestek, testvérem nincs, így csak ti vagytok kedves fórumozók. Persze már régebb óta írom, és nem mindennap. kb 2 hete semmit sem írtam. Részletet nem szeretnék bemásolni, egyszer már csalódtam... :S De h röviden miről szól, arról talán írók néhány mondatot. :)


2011. márc. 5. 15:19
 1/10 anonim válasza:

Mennyiségileg jól haladsz, ügyes vagy, ha ezt szeretted volna hallani; de hogy milyen a könyv az már más kérdés.

Azt az elolvasása nélkül nem tudjuk eldönteni. :))

2011. márc. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, én sem a könyv tartalmát illetően kérdeztem.. inkább a mennyiséget. persze, tudom... nem a mennyiség, hanem a minőség, na de azért büszke vagyok, hogy ennyit írtam, még akkor is, ha csak most jön a történet java... :) Ment a zöld kezecske!
2011. márc. 5. 15:31
 3/10 anonim ***** válasza:

Ügyi vagy!:))

Miről szól?

2011. márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát, elég komplikált... mivel az elejét kb megírtam, a végét is tudom, de a cselekményszál még nem tiszta. Általában írás közben jön az "étvány" vagyis az ihlet. :D

Egy fiúról szól, aki örökölt egy családi ereklyét, s ezzel egy másik "világba tud átmenni" a viklág csak egy ház, ahol kap egy feladatot meg két segítőt (egy csinos lányt és egy öreg férfit, akik mindig vitatkoznak) és annak az ereklyének az elméletben létező darabkáit kell összeszedniük... kis Báthory Erzsébetes vérfürdő... kalózokkal való háború... stb.

lehet, hogy nem teljesen eredeti, de csak a magam és családom szórakoztatására írom, a legeredetibb ötletemet csak ez után fogom folytatni, bár még elég sötét homály fedi... :)

kedvet kaptam írni a történelmi dolgokról, így megtettem. Leglaább fejlesztem magamat! Az írás sosem haszontalan!

2011. márc. 5. 15:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Tetszik az alaptörténet, amit leírtál, van benne fantázia. Jól haladsz a könyvvel (főleg ahhoz képest, hogy én 2 éve kezdtem a könyvemet, és 0 oldalt írtam xD). Persze attól is függ, hogy milyen hosszúra tervezed és szabtál-e magadnak időlimitet. :)

Szóval sok sikert a továbbiakban és hajrá!

2011. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem rossz a bevezető amit írtál róla. ügyes vagy :))
2011. márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :))
2011. márc. 6. 09:34
 8/10 anonim válasza:

Ügyes vagy! :)

nekem nagyon bejönnek az ilyen tipusú könyvek ,sok sikert hozzá ,és lécci madj oszd meg velem had olvashassam el ,mert sztem nagyon szuper lesz :)

2011. márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát a vége még elég messze van, de ha egyszer befejezem, pezsgőt bontok! :D
2011. márc. 6. 12:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg hát! Jól hangzik :)
2011. márc. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!