Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van pár könyv, amiket Stephen...

Van pár könyv, amiket Stephen King írt Richard Bachman néven, amik még nem lettek lefordítva magyarra, pedig jó pár éve születtek. (pl. Rage, The long walk, Roadwork). Ezek szerintetek le le lesznek még fordítva valamikor?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Végeznek a bölcsészkarokon olyan fiatalok, akik műfordítók lesznek és szeretik Stephen Kinget. Egy ilyen ember lehet egyszer a kedvünkben jár és lefordítja, hogy az olyanok, mint én, is el tudják olvasni :) Konkrétan egy ismerősöm is tervezni, más kérdés, hogy sikerül-e majd neki megvalósítania. Én erősen szurkolok neki :)
2011. febr. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De az hogy ezeket lefordítják-e magyarra, nem a kiadón múlik? Tehát én hiába fordítom le itthon remekül, de ők nem fogják kiadni.
2011. febr. 22. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, de én úgy tudom, hogy ha szabadidejében egy elismert fordító lefordít valamit, ami érdekelhet egyes kiadókat, akkor van esély rá, hogy kiadják. Legalábbis én már hallottam ilyen történetet. Persze nem ez az általános :)
2011. febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!