Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szabó Magda Az ajtó c. könyve...

Szabó Magda Az ajtó c. könyve nektek is unalmas volt?

Figyelt kérdés
Imádok olvasni, szóval ne oltogassatok amiatt, hogy műveletlen vagyok, de én ezt a könyvet képtelen vagyok végigolvasni. Kb. 30-40 oldalig bírtam, nem megy tovább. Unalmasnak tűnik és tök depressziós leszek olvasás közben. Pedig mindenki más meg dicséri, hogy a legjobb könyv, stb...
2011. febr. 9. 13:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát pedig fantasztikus könyv...én nem tudtam lerakni.Könyvek terén elég válogatós vagyok,de most már nem tudom ezek után eldönteni,h melyik regénye nálam a favorit :)
2012. ápr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

4. válaszolónak: fuhh, de fel tudnak idegesíteni az ilyen hozzászólások!

Az az igazság, hogy ahhoz, hogy egy könyv érdekeljen egy embert, sosem a "szint" a legfontosabb összetevő, inkább a személyiség és az érdeklődés. Nem hiszem, hogy bárki kevésbé intelligens vagy összetett ember lenne attól, hogy nem tetszik neki egy könyv, ami a művelt emberek többségének bejön. Így van ez Az ajtóval is: én imádtam olvasni, szeretem az ilyen lélektani síkon zajló eseménysorokat (sokszor jobban, mint a valódi akciót), de másoknak ez nem jön be. Akkor egészségetekre! Nem illik ilyet mondani, de ne foglalkozzatok a kötelezőolvasmányokkal, mert senki nem lesz több azáltal, hogy elolvas egy könyvet, amit végig utál, vagy esetleg nincs rá felkészülve. Nem tetszenek Szabó Magda könyvei? Szíved joga! Olvass Karinthyt, Kosztolányit, Mikszáthot, Jókait vagy aki tetszik a nagy magyar szerzők közül. Van egy pár :)

2015. dec. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem,en szeretem Szabo M.konyveit,azokon nottem fel.Kezdetnek a Szuletesnap,Alarcosbal,Abigel nagyon jok...utana johetnek a nehezebbek.

Nezd meg filmen,nagyon jo az Ajto.

Persze,aki a pergos mufajt kedveli,nem fogja ertekelni.

2017. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!