Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szabó Magda Az ajtó c. könyve...

Szabó Magda Az ajtó c. könyve nektek is unalmas volt?

Figyelt kérdés
Imádok olvasni, szóval ne oltogassatok amiatt, hogy műveletlen vagyok, de én ezt a könyvet képtelen vagyok végigolvasni. Kb. 30-40 oldalig bírtam, nem megy tovább. Unalmasnak tűnik és tök depressziós leszek olvasás közben. Pedig mindenki más meg dicséri, hogy a legjobb könyv, stb...
2011. febr. 9. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Én egy könyvet olvastam Szabó Magdától, a Für Elise-t.Annyira kiakadtam rajta( a stílusán, hogy sütött belőle a rosszindulat meg a féltékenység a mostohatestvére ellen), hogy megfogadtam, hogy soha többet nem olvasok tőle semmilyen könyvet...előttem leírta magát:-)
2011. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Az jutott még eszembe, hogy nekem is volt egy ilyen könyv, amit mindenki dicsért, de szerintem valami óborzalom, ez pedig nem más, mint Márqueztől a Száz év magány:-)Valahogy végigerőszakoltam magam rajta, de mikor befejeztem, tényleg olyan érzésem volt, mintha 100 évig egyedül lettem volna:-)
2011. febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem se tetszett, én is sok dicséretet hallottam róla, de úgy vagyok mint te unom olvasni
2011. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
2. válaszolónak: 100 év magányhoz kell egy szint. ha te ezt nem éred el, jó hogy sz.rnak ítéled. Ez van, attól még jó könyv.
2011. febr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Igen, az kell hozzá, hogy szeresd az elvont agyalásokat, meg képes legyél nyomon követni egy történetet, ahol mindenkit ugyanúgy hívnak.
2011. febr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

én imádtam az ajtót, de nem akarom többször elolvasni. A vége NAGYON durva volt nekem, utána egy óráig csak bámultam magam elé. Nekem nem volt unalmas egy percig sem, de ha nem megy, ne erőszakold magad rajta végig, olvass mást.:)

16L

2011. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elmesélnéd, hogy miről szól? Mert a kíváncsiság azért bennem van.
2011. febr. 11. 21:22
 8/13 anonim válasza:

alapjáraton nem szeretem Szabó Magda stílusát,viszont Az ajtó kicsit beforgatott,viszont csak egyszer olvasható könyv.A 100 év magány nekem kifejezetten tetszett ,bár(koromból adódóan) voltak részek,mikor többször olvastam el egy-egy gondolatsort.: )

12L

2011. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok olvasás után rájöttem, hogy Szabó Magdánál kell egy sorrend. Elkezdeni az Abigéllel érdemes, utána jöjjenek az életrajzi könyvek, az Ajtó maradjon a végére...Én imádom a stílusát, mert nagyon őszinte. Szerintem az Ajtónál fontos a hangulat is, ne életed legjobb napján olvasd el. Amúgy meg ha nem tetszik, akkor tedd le, ízlések és pofonok. És elmondom: a vége egyáltalán nem Happy end. Üdv. (15/L)
2011. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus volt. EGy szakítás után olvastam el, és teljesen elvonta a figyelmem, helyretett.
2011. ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!