Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van itt olyan 25 év alatti,...

Van itt olyan 25 év alatti, aki nagy általánosságban utálja a vámpíros könyveket?

Figyelt kérdés

Szerintem a többsége sablonos, az újak nyálasak is, és még sorolhatnám a negatív jelzőket csak nem akarom.


1-2 kivétel még belefér, elvégre minden témában lehet olyan, ami annak ellenére tetszik, hogy a többség nem. Pl. Bram Stoker Drakulája nekem is tetszett, bár az klasszikus és nem összehasonlítható a mai vámpíros könyvekkel.


2011. jan. 30. 22:38
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Én szeretem őket. Twilight, Vampire diaries, A vámpír csókja.

Ezek szerinte monst nagyon ott vannak. sokan nem szeretik, de nekem nincs bajom velük. Most én is benne vagyok ebben a vámpírmániában.

2011. febr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Részletekben már leírtam 1-2-t még gimis koromban olvastam, mert egy barátnőm adta (én is adtam neki más könyvet, ami nekem tetszett, akkor ez volt a szokásunk, aztán megbeszéltük, végül is ilyen mini könyvklub volt). Utána megkértem rá, hogy ne adjon többet, mert nem bírok még egyet elolvasni. Később meg az egyetemen volt olyan előadásom, ahová kellett olvasni (pl. Bram Stokertől a Drakulát - ez az egyetlen pozitív vámpírtörténetes élményem). Az előadásra azért kellett olvasni ilyeneket mert összehasonlítottuk a régi, ősi hiedelemlényeket a mai megjelenési formáikkal. Így jött képbe a vámpír kérdés, mint aktuális téma.
2011. febr. 14. 13:12
 23/24 anonim ***** válasza:
11/f Utálom PL.: a nyú múnt meg a tválylájtot tök bénák
2011. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én szeretem őket...de az Alkonyattól falnak megyek...ez a firka csinált ilyen faszoskodós divatot a vámpírokból és már mindenki a fejét foglya ha meghallja hogy vámpírkönyv...mert ez a sok csillogó díszpinty átvette ezt a jelzőt az igazi vámpírkönyvektől...


Sok kis p*csa imádja a vámpírokat de azt se tudja miről szól a Dracula...csak az alkonyat Bellával...meg a hülye kis "vámpír" sorozatok...egyszerűen dühítő...

2011. aug. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!