Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta a gyermeked a Végtelen...

Olvasta a gyermeked a Végtelen történet című könyvet?

Figyelt kérdés
Vagy csak a Harry Pottert?
2011. jan. 19. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem anyám olvasta fel régebben mikor még kisebb voltam esti mese gyanánt. A HP-t már magamtól olvastam mert akkor már idősebb voltam. Aztán utána magamtól is elkezdtem a végtelen történetet de valamikor abbahagytam.. pedig jó könyv, szerettem, talán előkerítem megint. :P (de a gyerekem nem olvasta, mert nincs. :Đ) 19L
2011. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én olvastam anno.


Egy anya gyermeke.

2011. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Mindkettőt olvastam. Két teljesen különböző stílusú könyv, csak abban egyezik, hogy varázslatos dolgok történnek benne. Mi a kérdés lényege?
2011. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én is egy anya gyermeke vagyok és olvastam mindkettőt (mind a nyolcat)
2011. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy anya gyermeke vagyok, és mindkettőt olvastam. Igaz, nem anyai hatásra.
2011. jan. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt olvastam
2011. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tizennégy évesen kezdtem el olvasni a Harry Potter sorozatot, huszonkét évesen fejeztem be.


Most huszonéves vagyok, és kedvenc könyveim közé tartozik a Végtelen Történet, a Momo, az Óz a Csodák Csodája, a Mumin regények és még jó pár varázslatos meseregény. Ha majd eljön az ideje én buzdítani fogom a jövő generációját, hogy olvasson ilyen meséket, mert mind egy külön csoda.

25/l

2011. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Egyik gyerekem sem olvasott még semmilyen könyvet. Nem is tudnak olvasni. Tök analfabéták, és ez nem is zavarja őket!
2011. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én egy laboratóriumból szöktem meg. Gyűlölöm a HP-t, ahányszor meglátom mindig izzadni kezdek. Egy plágium kollekció az egész, az összes ismerősöm azzal védi hogy idézem " emiatt szerettem meg az olvasást". Amikor megkérdezem hogy ezenkívül mit olvastál azóta, nem tudnak válaszolni. A végtelen történetet imádom, és a Gyűrűk urát is könyvben. Mi volt a ló neve amelyik elsüllyedt a mocsárban? Már rég volt nagyon, a magyar általános és középoktatás meg kiölte belőlem a gyereket, így már nem olvasok ilyeneket. Jó munkát végeztek.
2013. okt. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Javítsatok ki, ha nem így van, de szerintem mindenki egy anya gyermeke :DD
2014. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!