Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvastátok már az Utolsó ork...

Olvastátok már az Utolsó ork sorozatot? Tetszett?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Silvana De Mari-tól igaz? Nos én az elsőt nem, csak a másodikat,Az utolsó főnix, mert abban megint Yors szerepelt.(Ez végülis az utolsó tünde folytatása).

A legelső könyv még tetszett, de a kövi már nem, mert én ki nem állhatom, ha meghal egy, vagy a főszereplő. Elég lehangoló és kifejezetten szomorú volt. El nem tudom képzelni, hogy lehetett ezt folytatni, mert ezek után én nem olvastam el a kövi részt. Ha azt is olvastad vidíts fel, hogy happy end. Maga történet viszont tetszett addig...

2011. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen heppy end a vége, de olvasd el az egyet is, mert igazából róla szól a sorozat, és harmadik részben érnek össze a fonalak. Olvasd el mind a hármat!
2011. jan. 5. 15:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Ooops... A rólát azt Rankstailnak értettem.
2011. jan. 5. 15:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor el fogom olvasni. Ha már megvettem a többit ugye...
2012. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!