Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvastátok már p. c. cast...

Olvastátok már p. c. cast &kristin cast -ról az éjszaka háza sorozatot?

Figyelt kérdés

a 4dik részben írnak a cserokikról kalonáról meg a tsi sgili királynőröl.

el is mesélik benne az ehhez tartozó sztorit, de engem több érdekelne mint ami a könyvben van, és hiába kerestem nem találtam róluk semmit.

ti tudtok valamit ezekről, esetleg segítenétek?


2010. máj. 26. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
nem...
2010. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak kitaláció? Tudod vámpírok sem léteznek...
2010. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A cseroki észak-amerikai indián törzs, akik az európai hódítás idején a mai Egyesült Államok keleti-délkeleti részén éltek, azonban nagy részüket a szövetségi kormány az 1800-as évek elején erőszakkal a mai Oklahoma területére telepítette. Őshonos nyelvük a cseroki nyelv, és a 2000-es népszámlálás szerint több, mint 300 000 fővel ez a törzs volt a legnépesebb, az USA-ban hivatalosan elismert 563 indián nemzet (törzs) közül.


a könyvbe írta sztem h tsi sgili királynő nics csak Neferet találta ki legalább is szerintem:))

remélem segítettem valamit

2010. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi

csak gondoltam ez is ojan mint az Alkonyatban a quileute törzs

na mind1 köcce

2010. máj. 29. 12:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!