Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van olyan könyv, amiről...

Van olyan könyv, amiről érdemes fogalmazást írnom?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és az a feladat, hogy írnunk kell a kedvenc könyvünkről 2 oldalas fogalmazást, de az az igazság, hogy nemszeretek olvasni XD nemtudnátok valami izgalmas, érdekes könyvet ajánlani? lehet dráma is vagy akármi csak jó legyen :) aztán majd neten keresek róla valamit :D
2010. dec. 17. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Alkonyat(bármelyik része),Harry Potter bármelyik kötete. (ez a kettő ugye bestseller,sokan szeretik,meg sokan nem).

Rövid: Csongor és Tünde,Az ember tragédiája,A vadkacsa(de nem biztos,hogy tetszeni fognak ezek.)

Nekem kedvenc könyveim: Lassie hazatér, A két Lotti,Antigoné.

Jó regények voltak: A szörny(John Saul), Stephen King: A mobil, Csontkollekció(csak a Túlélő -vagy mi a címe- novella volt olyan...),Vavyan Fable fantsay könyvei.

Most Az ember tragédiája című drámának írom ki a tartalmát -el kell olvasni-, miközben A sötét útvesztő-t olvasom Lawrence Durell-től.

2010. dec. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

bármelyik könyvről érdemes írni, ha rossz azért ha jó azért.

Szerintem válassz drámát, rövidek másfél-két óra alatt simán el lehet olvasni egyet.

2010. dec. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!