Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy könyvnek a címét keresem?

Egy könyvnek a címét keresem?

Figyelt kérdés

Régebben olvastam volna egy könyvet, de olvashatatlan volt, és teljesen kiment a fejemből a címe és az írója is, pedig ismert az író is (nem magyar) és a könyv címe is.

Elkezdődik a történet, viszonylag érdekes is, és úgy 30-40 oldal után már nem az elkezdett történet folytatódik, hanem valami álomvilágba kerülünk, amit már követni sem lehetett, vártam volna az eredetileg elkezdett történet folytatását, ami csak nem jött, ezért letettem. Tudna valaki segíteni? Ha olvasnám a címet, rájönnék, hogy ezt keresem-e. Köszönöm



ma 11:12
 1/1 anonim válasza:
Csak tipp, de ez ugrott be elsőként: E.T.A. Hoffmann, Arany virágcserép. Kisregény, de emlékeim szerint elég hosszú. Fent van MEK-en, ha beleolvasnál, hogy ezt keresed-e.
ma 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!