Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Dűne könyvek nem olyan jók?

A Dűne könyvek nem olyan jók?

Figyelt kérdés

Éppen most olvasom a sorozatot, a Dűne Istencsászára első negyedénél tartok és élvezem az olvasást, de van bőven hiányérzetem.

Egyrészt nekem úgy adták el ezt a Dűne sztorit mint valami hatalmas filizófiai elmélkedés abszolútumot, ehelyett én azt érzem, hogy világ jól ki lett találva, de maga az író képtelen azt megtöélteni érdekes tartalommal. A karakterek annyira nem jók, nincsenek részletesen kidolgozva, sokszor csak randomszerűen történnek dolgok, felbukkannak karakterek akikkel igazából nem történik semmi fontos. Azt hittem ez egy hihetetlenül komplex világ, ehelyett én egy félig üres történetet látok amivel kapcsolatban én továbbra is várom a zseniális írást amit nem kaptam meg. Tervezem elolvasni a 8 könyvet, tudom, hogy az író csak 6-ot írt, a maradékot pedig a fia, a kiegészítő könyveket szinte biztosan nem veszem majd meg, de még továbbra is reménykedem, hogy hátha izgalmasabb lesz ez még.



#könyv #dűne #istencsászára #messiása #eretnekei #káptalanház
ma 08:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem sem a könyv, sem pedig a film nem tetszett. Hálát adok, hogy nem vettem meg
ma 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem inkább tetszik mint nem, a filmek kicsit unalmasak lettek, a könyvektől pedig többet vártam.
ma 09:35

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!