Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tetszik nektek a történet?...

Tetszik nektek a történet? Mit lehetne rajta javítani, mi az ami jó, mennyire találjátok tehetségesnek az írókat?

Figyelt kérdés

a barátnőmmel mindketten írunk, egyikünknek kicsit kevesebb ideje van rá, a másikunk is elmaradt egy kicsit, de próbálkozunk légyszi mondjatok véleményt

Angie:(több története is van, ha gondoljátok nézzetek bele mindegyikbe ezen a linken meglátjátok az összeset)

[link]


Dolphin:

[link]


köszi előre is:)


2010. nov. 3. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Holnap elolvasom őket momentán hulla fáradt vagyok. Viszont Angie blogján gondoljátok át egy kicsit a kinézetet könyörgöm, pár sor után fájt a fejem a vérpiros betűk és a fekete háttér kombinációjától. Ne bántásból, de iszonyatosan zavaró. Ha már sötét háttér, akkor világos betűk (pl. fehér) és lehetőleg kevésbé "tiszta", "erős" szín, mert nem kicsit zavaró...


Jövök vissza holnap vagy holnapután... :)


f21

2010. nov. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
okés:)köszi:)és mindjárt változik a betűszín
2010. nov. 3. 23:24
 3/10 A kérdező kommentje:
jah és nyugodtan írjátok meg chatbe h jó-e a betűszín ilyesmi
2010. nov. 3. 23:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Jajjistenem, ez nagyon hosszú, mire leírom a véleményemet, megszületik a következő három fejezet is!

Írtam már véleményt az előző fejezeteidről is, és ha jól emlékszem, megígértem, hogy írok erről is. Már látom is, mi lesz az első megjegyzésem (A 12. fejezet első 6 sorában fájdalmasan sok a szóismétlés!!!), de az nem ma este lesz, hanem majd összekapom magam...:)

2010. nov. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Beleolvasgattam az elsőbe.

Őszintén? Amolyan tipikus tinilányok által írt történet stílusban, szóhasználatban, cselekményben egyaránt. Nem ír rosszul az illető, de még nem érződik rajta az igazi író egyedisége és tehetsége.

2010. nov. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csak így tovább:) bár még csak a felét olvastam el, de ami késik nem múlik
2010. nov. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az egyik a 13.fejezetnél kezdődik

hol a többi?

2010. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az a döntéshozós, az nagyon nagyon konyhanyelven van és tini nyelven és semmi kitérés nincs benne

úgyértem én azt várom el egy regénytől, ha regényt olvasok, hogy az legyen érthető és részletes

2010. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hozzá téve

azt sem értem miért nem tudja, hogy hol van aztán meg már igen

ez érdekes

2010. nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem a 13. fejezetnél kezdődik, csak mivel az lett megírva utoljára, így azt látod-.- blogarchívumban nézz körül;)

Az, hogy miért nem tudja először hol van, aztán igen, az később derül ki. Amúgy légyszi ne csak az elsőhöz írjatok..

2010. nov. 12. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!