Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan tanulhatnék meg cselekm...

Hogyan tanulhatnék meg cselekményt írni?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán meg lehet tanulni? Szeretek írni hobbi szinten, van is pár történetem (bár még folyamatban vannak), viszont az a problémám hogy csak párbeszédeket tudok írni, és így azért néha eléggé be tud kavarni hogy mi is történik ha visszaolvasom, plusz cselekményleírás amúgy is kell, hogy érthető legyen a történet és hogy mit is akarok felvázolni.

tegnap 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elaludtam. Kora ősz van, szinte még nyár. Pár napja még tombolt a kánikula, most meg már melegebben kell öltözni. Rohanvást indultam a kiadóba, egy fontos tanulmányt kell lektorálnom. A gyerek mint zászló lobog utánam, de elérem a villamost, a lurkó bőg. Ovi után kifulladva érkezem.

– Kati, mi van veled? – folyik rólad a veríték. A szerző már itt ül egy órája.

– Ah, jó máris beszélek vele. De miért nekem kell kioktatni arról, hogyan kell cselekményt írni? Fontosabb lenne Zoli tanulmányát javítanom…

tegnap 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Olvass, és figyeld meg, mások hogyan csinálják. És nem wattpados firkálmányokra gondolok, hanem rendes könyvekre.


Egyébként a cselekmény nem ezt jelenti. A cselekmény az az egész történet. Te narrációt nem tudsz írni.

tegnap 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!