Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpad regény címnek melyik...

Wattpad regény címnek melyik lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Borítóvázlatok:

[link]


Maga a háttérrajz és a csöpögő vércseppek szerintem már maradnak, csak jobban kidolgozom őket. A címmel (és talán a betűtípussal) kellene valahogy dűlőre jutni.


Fülszöveg:

„Nem jobb, legfeljebb másképp rossz.”

Álmodoztál már arról, hogy egy másik világba csöppensz? Vagy arról, hogy mi lenne, ha természetfeletti képességeid lennének? Mit csinálnál, ha ezek megtörténnének veled, de nem teljesen úgy, ahogy akartad volna? Visszavágynál a régi, nyugodt életedbe a családodhoz, a barátaidhoz és a párodhoz? Esetleg olyan álmokat üldöznél, amikre korábban sosem volt lehetőséged? Egyáltalán elfogadnál mindent úgy, ahogy van, vagy érdekelnének a miértek?

Anita soha nem hitte volna, hogy ezek a kérdések egy napon valós problémákká válnak számára. Végzős egyetemista volt, és bár a napjai nem mindig teljesen derűsen, de kiszámíthatóan teltek. Az új élete elején rendes világmegváltó tervei voltak, de rá kellett jönnie, hogy egy fecske nem csinál nyarat, így inkább elhatározta, hogy csak megpróbálja kiélvezni az egészet, kihasználva minden lehetőséget, amit a helyzet felkínál.

Viszont egy újabb kérdés megválaszolása is fontossá vált: igazán él, és megtalálja a saját boldogságát, vagy csak túlél, miközben sodródik az árral?


Címkék és tartalmi figyelmeztetések: fantasy, isekai, mitológia, természetfeletti, mágia, szupererő, vámpírok, mágikus lények, alternatív világ, alternatív történelem, tudomány, természettudomány, humoros, női főszereplő, biszex főszereplő, LMBTQ, halhatatlanság, utazás, vér, halál, gyilkosság, obszcén nyelvezet, romantikus, erotikus, szex.



aug. 24. 12:17
A kérdező szavazást indított:
1. Világos sötétség
2. A sötétség fénye
3. Világos árnyak és sötét fények
4. A múlt árnyai és a jövő fényei
5. Árnyak és fények úrnője
6. A világos sötétség úrnője
Egyéb, leírom.
6 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Nekem mind klissés.

Másképp más?

aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, de jobb sehogy sem akar lenni, pedig március óta írom a regényt. :/ De legalább maga a borító grafika elfogadhatóra fejlődött.


Mivel minimum egy trilógiára való anyag van, és már az elején is felosztottam három részre, olyan lehetőség is szóba került, hogy marad A sötétség fénye főcímnek, és mindnek lesz valami alcíme is. Csak erre még konkrét variációim nincsenek.

aug. 24. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy mióta írod a regényt, nem szempont. Van olyan, hogy valamihez azonnal tudom a címet, van olyan, hogy a közepénél járva, van olyan, hogy a first draft végén, de olyan is, amikor a harmadik szerkesztésnél/átírásnál. Majd jön, ha jönnie kell, de ha erőlteted, csak rossz lesz.
aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

- Árny és fény

- A sötétség fényei

- Az alkony úrnője

- Esthomály és hajnalfény

- Sötét virradat



- Clair-obscur

vagy:

- Chiaroscuro

(mint a festészetben)

- Crépuscule

(egyelőre csak beleolvastam wattpadon, de mintha lennének francia szereplőid, azért gondoltam ezekre)

aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A fény árnyéka?
szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!