Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mik a legjobb romantikus...

Mik a legjobb romantikus Wattpados történetek?

Figyelt kérdés

Már elég rég raktak ki ilyen kérdést, és a világ változik, szóval az lenne a kérdésem, hogy ezekben a napokban mi volt az a legjobb Wattpados történet amit olvastatok?

Röviden olyanra gondoltam ami tényleg nagyon romantikus, egy lányról és fiúról szóljon, az se baj ha 18+ van benne.

Sokan írják Tiktokon milyen jók a történetek ezért gondoltam megnézem már. (Azért olyan 16-22 korosztályos könyvre gondoltam)

Írd le neked mi a kedvenced!

Köszönöm a segítséget! <3

18L



2022. máj. 9. 17:45
 1/2 anonim válasza:

Szia :)

Én is imádok a Wattpadon romantikus történeteket olvasni szóval tudok ajánlani .

-Kosársuli ( egyik kedvencem)

-Sign of the times

-Édes istenem

-Bájos lány és rossz fiú

-A stréber lány

-A bátyám legjobb barátja és én (eböl sok fél le van szóval válogathatsz:))

-Új élet,új én

-Kötődés

-A szomszéd srác ( eböl is sok fél le van)

Ha ismered az SzJG-t akkor sok olyat találsz hogy SzJG másképp.

Vagy Antal -Kelemen Ádám testvére

Vagy Reni nővére


Remélem tudtam segíteni :)

2022. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mostanában lettem kész a saját történetemmel, amit fokozatosan töltök fel. Romantikus és mérsékelten 18+ jelenetek is vannak benne, bár nem pont egy lány-fiú kapcsolatra fókuszál, hanem annál valamivel dinamikusabb a cselekmény. Ha van kedved, nézz bele. :)

[link]

2022. máj. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!