Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nemrég jött ki a VK VKAN cimű...

Nemrég jött ki a VK VKAN cimű könyve és a hátoldalán az ál hogy az ellenséges szobatársban megismert Nessa és River története. Én féleve olvastam az ellenséges szobatársat és már nem emlékszem kik voltak, vagy milyen kapcsolatba álltak?

Figyelt kérdés
Sajnálom, nem tul pontos de ennyi fért ki ennyit engedett a gép, arra lennék kiváncsi hogy milyen kapcsolatba áltak vagy hol jelentek meg a történetben, elore is koszonom

#Vörös Viktória #Ellenséges szobatárs #Veled kezdodik a nyar #River és Nessa #Nessa
aug. 17. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Amúgy azért van a kérdés kifejtős része, hogy ott írd le részletesebben, mire vagy kíváncsi. Betűfejtéssel nem sokra megyünk. 🤷‍♀️
aug. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A nyar veled kezdodik, és az ellenséges szobatárs
aug. 19. 10:04
 3/3 A kérdező kommentje:

Tehát ugye az ellenséges szobatársban van ez a két szereplő, Nessa és River(Travis). De én nem emlékszem mert már rég volt, aki most olvasta attol kerdezem hogy tudna e segiteni? Ennek a ket embernek a kapcsolatat vagy hogy hol kerultek szoba

A valaszadonak elore is koszonom

aug. 19. 11:24

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!