Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Fantasy-ket keresek! Ajánlanát...

Fantasy-ket keresek! Ajánlanátok párat?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kis ötletet meríteni könyvek szempontjából, csak sajnos nem vagyok túl gyakorlott Fantasy-témában, alig párat olvastam még. Nem igazán szeretem a horror felé hajlóakat, körülbelül Harry Potter, Percy Jackson féléket keresek.

A válaszokat nagyon megköszönöm! :)



aug. 1. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Kerstin Gier - Silber trilógia

Kerstin Gier - Rubinvörös trilógia

Rachel Hawkins - Hex Hall trilógia

Richelle Mead - Vámpírakadémia sorozat

Mindee Arnett - Akkordél Akadémia trilógia


Ezek mind elég jól hasonlítanak a PJ-re és a HP-re (iskola, mágia, különleges hangulat, jó karakterek, hasonló világ/környezet), nekem mind tetszett☺️

aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Esetleg:

Kerestin Gier: Nefelejcs

Julie Kagawa: Shadow of the fox(a róka árnya)

Stephanie Garber: Caraval triologia


Bár ezekből én csak az első könyveket olvastam(ha jól tudom mind triologia) illetve a Nefelejcsnek a 2.részét, de nekem nagyon tetszettek

aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A varázslók

Árnyék és csont

Shadowhunters

[link]

aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen sokat ajánlottatok! :) Néhányat látásból én is ismertem, hamarosan bele fogok kezdeni az olvasásba.


Még egyszer köszönöm mindenkinek!

aug. 2. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Böszörményi Gyula: Gergő és az álomfogók (és a sorozat többi része)
aug. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm 5-nek is a választ!

A Caraval trilógiát már ma elkezdtem olvasni, és az első 200 oldala eddig nagyon bejön. :) A ,,Rubinvörös "-t és az ,,Árnyék és csont"-ot előjegyezték nekem a könyvtárban, szóval aug. 7-én elkezdhetem azokat is. :)

aug. 2. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!