Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Libristo egyedül online...

Libristo egyedül online felület, vagy esetleg az ottani könyveket megtudom vásárolni személyesen valahol?

Figyelt kérdés
Ismeretlen terület kicsit nekem még a könyv vásárlás, most fogom az elsőket megvenni. Szerettem volna már előző héten megrendelni 2 könyvet a Libristóról (24 Hours in Ancient Egypt, és The Time Traveler's Guide to Medieval England), de őszintén szólva kiment a fejemből, és mostmár csak elvileg úgy jönne meg, hogy mi már akkor nem leszünk itthon, nyaralni megyünk (ahol szerettem volna ezeket olvasni). Esetleg valahol személyesen nem tudom megvenni a könyveket? Libri oldalán nem találtam őket, ennél pedig nem tudom van e rá lehetőség.

tegnapelőtt 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs fizikai boltjuk
tegnapelőtt 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%
nem ajánlom a libristot, egyszer rendelten onnan egy könyvet és gyűrötten érkezett meg
tegnapelőtt 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!