Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ez most komoly, hogy a Librist...

Ez most komoly, hogy a Libristo weboldalán megrendelhető egy olyan könyv, amelynek kiadójánál semmi információ nincs arról, hogy megjelent?

Figyelt kérdés
[link] A linken látható könyv megjelenését már több ízben elhalasztotta a Német Bibliatársulat Stuttgartban. Az új infó szerint idén ősszel kell, hogy végre megjelenjen (ha megint nem jön közbe vmi). De ez módfelett érdekes, hogy míg a társulat weblapján nincs is infó arról, tényleg megjelent ez, itt már kapható. Mert még az Amazonon sem rendelhető meg, pedig az egy sokkal komolyabb webáruház.

jún. 18. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy technikai hiba, és nem szándékos átverés. Ha le is adható a rendelés, nem fogják teljesíteni, mert nincs mit. Kár ezen így kiakadni.
jún. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jún. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 ez egyszerűen hihetetlen, mert elvileg (és ezt nekem közvetlen forrásból mondták) ez a könyv még nem jelenhetett meg a társulatnál. Egy másik kötet is van, aminek elvileg novemberben kell megjelennie és arról még borító sincs sehol.
jún. 20. 12:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Na most megrendeltem. Megjött az otthoni címre, csak még nem láthatom, mert hétvégén megyek csak haza. Csak remélhetem, hogy az jött meg és nem vmi más, mert akkor lehúztak egy 20sal.
jún. 26. 11:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudnak lehúzni, ott a 14 napos elállási jog.
jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Felnyitottam a csomagot. Tényleg Jób könyve jött meg. Megnyugodtam, egyúttal borzasztóan örülök is, mert én is nagyon vártam a megjelenését.
jún. 28. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!