Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol találok olyan könyveket,...

Hol találok olyan könyveket, melyek nem jelentek meg elektronikus formában?

Figyelt kérdés

jún. 28. 06:57
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
A könyvtárban.
jún. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Könyvesboltban
jún. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam. xD

És konkrét könyvcímeket tud valaki mondani?

jún. 28. 10:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem több száz/ezer ilyen könyv lehet, ha érdekel, nézz utána egyenként könyveknek, hogy van-e e-könyv verziójuk vagy nincsen.
jún. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A régen kiadottak kb mind ilyenek. Maximum egy szkennelt változat van meg róluk, vagy egy olyan, amit valaki kézileg javítgatott. pl:

[link]


De az újjabak sem mind jellenek meg e-book-knt. pl:

[link]

tegnap 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, pont a szkennelt változatokat keresem.
ma 14:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen célod van vele? Olvashatóbbá akarod tenni, mint pl ahogy van ez? (Asszonyok a nagycsaládban - Morvay Judit)


[link] - eredeti szkennelt pdf


[link] - konvertált és javított verzió, hogy lehessen normálisabban olvasni (a PONT-ot írd át .-ra)


Az 5-ós válaszom első linkje pl megvan szkennelt pdf-ben angol nyelven. Fizikailag meg itt a polcomon magyarul, szóval tudok pdf-et csinálni belőle, ha igényled.

ma 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Most, amit küldtél linkeket, az első linken rengeteg szkennelt könyvet találtam. igazi kincs mindegyik! :)

Igen, olvashatóbbá szeretném tenni. De csak magamnak, más szándékom nincs. Mert szeretem a könyveket, a könyvritkaságokat. :)

ma 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!