Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ilyen fajta könyv létezik?

Ilyen fajta könyv létezik?

Figyelt kérdés

Olyan fajta könyvet keresek ami leginkább arról szól, hogy Magyarországon a jogi dolgok hogyan működnek mindenféle szempontból család, gyerek meg minden ami ezekhez is hozzá tartozik ha van regény fomába akkor az is jöhet vagy bármilyenbe.

Előre is köszönöm



jún. 19. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A mokka.hu

Összetett keresés

gyermekjog tárgyszó

49 találat.


Pl.: A csendtől a szóig: pannonhalmi gyermekjogi szimpózium : Pannonhalmi Főapátság, 2019. október 15

Menj el könyvtárba, ott segítenek választani.

jún. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm.

De a könyvtárral máshogy vagyok ha be is megyek nem minden esetben veszek ki könyvet ha veszek is ki akkor még megválogatom, hogy milyet nehogy híre menjen annak , hogy én milyen fajta könyvet veszek vagy, hogy mikkel foglalkozom.

Nem tudom te hogy vagy ezzel de én jelen esetben így.

Mert ha híre megy akkor honnan tudjam, hogy majd még annak milyen következménye lenne rám nézve vagy akár bármi más akár családra nézve.

Viszont az is igaz, ha netán ki is tanulnám akkor már úgyis kiderül a dolog a későbbiekben.

jún. 20. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, attól függ, mekkora helyen élsz. Ha ez egy kis település, akkor gondolom a könyvtáros is ismer mindenkit, akkor lehet, hogy van szó erről, bár szerintem a GDPR ebben is kéne, hogy védjen.

De lehet, hogy neked nem is könyvre lenne szükséged, hanem a helyi családsegítő segítségére...

De kicsit túlgondolod, nem bűn, ha valakit érdekelnek a gyermekjogok. Ebből még nem következik feltétlenül, hogy téged ver az apád, vagy te kínzod a húgodat.

jún. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!