Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az alomgyár könyvek miért...

Az alomgyár könyvek miért olvashatatlanok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira minőségtelen a szöveg az ott kiadott könyvek 95% - ának.

Ami nem lenne annyira gond, inkább az a gond, hogy sikeresek.

Borsa Brown meg ilyenek..

Tudom, vannak gagyik más kiadóknál is mint Lakatos Levente, vagy Leiner Laura, de ami az álomgyáras könyveket illeti......

Ennyire igénytelen hogy lehe?

Ezeknek a könyveknek az olvasó tábora buta?



#könyv #Libri #romkom #Álomgyár
jún. 8. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az álomgyár saját bevallása szerint nem minőséget vagy irodalmat árul, hanem az álmot, hogy író lehetsz. Minősíthetetlen az egész hozzáállásuk az egész könyvpiachoz. Ami sikeressé teszi őket, az a tűpontos gazdasági számításuk: mindig nagyon pontosan felmérik, mi adható el és hogyan.
jún. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 esnek : Nem. Én kérdeztem, De ez is jó ☺️ahogy látom, nem caak én látom így 😂
jún. 8. 15:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a minőségre specializálódtak.

Nem kell őket olvasni.

jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy ennek is megvan a célközönsége. Nyilván sokaknak nem fog tetszeni és nem irodalmi remekművekről beszélünk, de szerintem nem is kell minden könyvnek annak lennie. Mindenki megtalálja a neki tetsző könyveket és amíg nem csak ezek vannak, nekem nem fáj, ha ezeket is árulják és sikeresek. Még azt se gondolom, hogy aki szereti, az biztosan buta. Biztos van olyan is, akinek ez a "szintje", de olyan is, akinek ez egyfajta kikapcsolódás és egy hosszú nap után pont egy klisés, romantikus könyvre vágyik pár erotikus jelenettel, amin nem kell gondolkodnia.
jún. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

Nem egészen értem, mi a problémád, mikor nevetségesen bután írsz magad is. Egy mondatot se tudtál leírni hiba nélkül. Közte a "minőségtelen" szép szóalkotással:) Bátran olvashatod ez alapján az Álomgyár-könyveket, testhezálló lesz.

Csak azért gondoltam ezt megjegyezni, mert akkora arccal bszgtsz másokat, akik "buták".

jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A minőségtelen szó pont egy létező szó, kár volt pont ezzel megdobálni.:)
jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszi ❤️

utolsóelőttinek pedig :

- Mi vaaaan?

Ezt írtad, idézem :

"Bátran olvashatod ez alapján az Álomgyár-könyveket, testhezálló lesz."

Szóval engem is Ba**tatsz, meg az alomgyár olvasóit is.

A kommented, Felesleges 😂😂😂

jún. 12. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!