Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan lehet kapni klasszikuso...

Honnan lehet kapni klasszikusokat magyar nyelven?

Figyelt kérdés
Mostanában elégé megszerettem az irodalmat úgy ,hogy elszeretnék kezdeni többet olvasni pl:Dostoyevsky-t vagy Kafka-t.Viszont a legtöbb könyvet nem találom magyarul pl:a white nights vagy Jane Eyre-t.Viszont az a baj ,hogy nem valami jól tudok angolul.Tudnátok ajánlani valami megoldást?
jún. 6. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezektől a szerzőktől azért elég sok mindent meg lehet találni magyarul újonnan, nézz egy kicsit körül, én például most gyorsan rákerestem, és Libriben és Lírában is több könyv volt ezek közül. Ha valamit nem találsz, akkor még ott az antikvárium, vagy vehetsz használtan magánszemélyektől pl. moly.hu-n, Vinteden vagy Facebookos könyves csoportokban (itt csak óvatosan, sok a csaló). Vagy ha jó az e-könyv is, akkor nagyon sok minden megtalálható a Magyar Elektronikus Könyvtárban ( [link]
jún. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Jane Eyre

jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj be egy Libribe a világirodalom részleghez, sok alap klasszikusnak ott az új kiadása, akár új fordításban is.
jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!