Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvkritika? Bármi jöhet.

Könyvkritika? Bármi jöhet.

Figyelt kérdés

Among us történet, háttérsztorival. Még csak egy fejezet van és a prológus, de még ma kint lesz a második és talán a harmadik is.


Itt a link: wattpad.com/story/370442388-among-us-katasztrófa-a-skelden



#könyv #Wattpad #Among Us #among us történet
jún. 6. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Párbeszédnél nem ezt használjuk: -

Hanem ezt: –

Leírom egymás mellé is, hogy lásd, hogy a párbeszédjel hosszabb, mint a sima kötőjel: - –



Vigyázz, hogy bekezdés szóközzel ne kezdődjön.



A párbeszéd helyesírása példákkal: [link]



És mivel sok a külföldi neved, azok magyar helyesírását is nézd meg (toldalékolás). Arra jó linkem sajnos nincs, én is szenvedek vele.

jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs a billentyűzetemen hosszú - ezért használom a rövidet.
jún. 6. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor másold ki innen, és Word-ban a "Csere" funkcióval autmatikusan cseréld ki, mielőtt publikálnád a fejezetet. Írni én is a simával írok, mert gyorsabb.
jún. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ctrl + numerikus billentyűzeten a mínusz jel. Wordben működik. Alapvetően egyik billentyűzeten sincs.


Ha nincs numerikusod, akkor be tudsz állítani Wordben billentyűparancsot erre a jelre a szimbólumoknál.

jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#1


Így igaz, nem kötőjeleket használunk, hanem gondolatjelet. Ez a neve, nem párbeszédjel.

jún. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az eredeti könyv sajnos törlődött, de készítettem újat. Ezért nem tudjátok megnyitni az első linket.


[link]


ez már működni fog!

jún. 12. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!