Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes Dean R. Koontz-tól...

Érdemes Dean R. Koontz-tól olvasni?

Figyelt kérdés

Különös kérdés lesz, de azért felteszem. Stephen King a kedvenc íróm, és sokszor hozzá hasonlítják Koontz-ot. Én eddig tőle csak egy könyvet olvastam (Kulcs az éjfélhez) és az valahogy nagyon nem tetszett, annak ellenére, hogy imádom a Japán kultúrát.

Az a kérdésem, hogy ez alapján mennyire éri meg esélyt adnom még az írónak? Ha van, melyik könyvének?



máj. 29. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Van pár jó könyve, de King-hez azért nem ér fel. Amúgy nagyon önismétlő, erős túlzással, de ha egy könyvét olvastad, akkor mindet.


Amiket én ajánlanék: Virrasztók, Rossz hely, A visszatérő, Rejtekhely, Végsőkig.

máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :D
máj. 29. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az éjszaka fogja is bejött. Van otthon jópár könyvünk tőle, sztem vagy 5-öt biztosan olvastam.
máj. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen egyetértek az 1. válaszolóval. Stílusát tekintve tényleg hasonlít King-hez, de minőségileg nem éri el az ő szintjét. Ettől függetlenül kikapcsolódásra jó néhány könyve, a már felsoroltakon kívül nekem tetszett a Téli hold és a Szív sötét folyói is.
máj. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hintalow ***** válasza:
100%

Szerintem èrdemes, kicsit valóban önismètlő, de bőven kiemelkedő mèg ìgy is, majdnem az összes könyve megvan.

Nekem az ősellensèg ès az eljövetel a kedvenceim

máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Én nagyon szeretem a könyveit, megvan mindegyik. Évente egyet el szoktam olvasni. Egyébként Stephen King a kedvenc íróm, tőle is rendszeresen olvasok és teljes a King gyűjteményem is.:)

Persze ők csak a kevesek a sok közül, én nagyon szeretek olvasni, és másoktól is szívesen választok.:) Szépen alakul az itthoni kis házi könyvtáram is már.

jún. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!