Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mik azok a romantikus könyvek,...

M.Bea01 kérdése:

Mik azok a romantikus könyvek, aminek a középpontjában nehéz sorsú/multú férfi/női főszereplő van, aki zárkózott a szerelemtől és happy end-del végződik a történet?

Figyelt kérdés
Pl.: megerőszakolták korábban, megölték a családját, háború sérelmeivel küzd... stb.

ápr. 19. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre mondjuk én is kíváncsi vagyok. Hasonlót írok, annyi különbséggel hogy nem romantikus, mert a szerelemtől messze áll a főszereplő részéről. A happy end pedig...kinek mi. Lehet egy csók a happy end, de lehet az is, hogy nem hal meg.
ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valerie Perrin: Másodvirágzás
ápr. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló, de én már az új szerelmet mutatom be, és viszonylag gyorsan lesz happy end, azaz egymásba szeretés.

Persze, a múlt vissza-visszatér a hősnőmhöz, néha fizikálisan is, de inkább gondolatban, mert sokat szenvedett és nem gyógyult ki belőle teljesen.


Regények: Nora Roberts elég sok regénye hasonló.

ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Közhelyek
ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!