Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Crescent City vélemények?

Crescent City vélemények?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok róla?

Szeretném elolvasni, csak valahogy... Nem tudom.

Esetleg a lehető legspoilermentesebben meg tudnátok fogalmazni, hogy mi az, ami jó/nem jó benne, meg ilyesmi? 😅



2023. jan. 19. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lassan indul be a sztori. Többször is nekiálltam, heteig tartott mire sikerült az elején túljutni, de nagyon megérte. Talán az 1/3-nál kezd el olyan szinten jó lenni, hogy a maradékot 1 nap alatt elolvastam, egyszerűen nem tudtam letenni. A második résznél már tudtam, mire számíthatok, az is nagyon tetszett, alig várom a folytatást.

Ami jó benne, az a történet, ahogy felépíti azt a világot amiben játszódik, szinte látom magam előtt az egészet. Illetve, hogy nincs benne annyi szex, mint a másik sorozatában, azoknál a sokadikakat már inkább át is lapoztam, mert nagyjából ugyanaz volt az egész, kicsit soknak találtam, inkább mint vmi térkitöltő, hogy meglegyen az oldalszám.

Ami nekem nem annyira jön be a CC-ben sem, azok az ismétlődő szófordulatok, amiket nagyjából minden könyvében használ. Illetve a káromkodás.

2023. jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1-es jól összefoglalta. Nekem az elejével sem volt gondom, egyből beszippantott. A főszereplőket is nagyon megszerettem.

Fusd át itt az értékeléseket:

[link]

2023. jan. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon mindkettőtöknek :))
2023. jan. 20. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Én rühelltem a főszereplő csajt, úgy azért nehéz szeretni. :D

Az első részét a könyvnek nagyon untam, ahol ugrik pár évet a történet, onnantól már van értelme is.

A vége felé egész jó, bár nekem nagyon nem tetszett, hogy egy vállalhatóan felépített ív után megint misskiválasztottmériszút csinál a karakteréből. Totál hiteltelenítette nekem az egész könyvet. (A mellékszereplőkben viszont van potenciál, de erről spoiler nélkül nem tudok többet írni.)


Meg amúgy baromira túlírt, egy jó szerkesztő ha nem is a felét, de a harmadát kihúzta volna...


Viszont Maas stílusa és Kriszta fordítása itt is mentik a dolgokat, úgyhogy ha a többi könyvét szeretted, a végére ezt is fogod. Tőlem is kap majd esélyt a második kötet.

2023. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!