Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mikor jön Leiner Laura új...

Mikor jön Leiner Laura új könyvsorozata? Lesz róla hamarosan bejelentés?

Figyelt kérdés

Már tavasszal befejeztem az új könyvét, nyárra megvettem a Remek 1-2. új kiadását, viszont mostmár nagyon örülnék, ha lenne valami hír az új sorozatról! Szerintetek mikor várható valami hír, most, hogy a Random körül kicsit lecsendesedtek a kedélyek... Valószínűleg Karácsony előtt fog megjelenni.



Kár egyébként, hogy csak a saját boltjukban értékesítik, gondolom ez az exkluzívitás elsősorban anyagi okokból van így, hiszen nem kell a terjesztőnek külön fizetni, a teljes bevétel az övék. De jó lett volna újra LL könyvet látni a könyves Sikerlisták elején. Egyébként nagyon durva, hogy az első kiadást hogy elkapkodták. Gondolom eleve alacsonyabb példányszámot kértek, mivel ők az egyedi terjesztők...



2022. szept. 2. 23:12
 1/3 anonim válasza:
87%
Szia, én úgy tudom,hogy évvége fele jön ki, de ha biztosra akarsz menni, akkor nézd mel Leiner Laura blogján.
2022. szept. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Megnéztem, még nincs bejegyzés róla. Valószínűleg novemberben jön, Karácsony előtt, szóval biztos brutál számokat fog produkálni. Ez viszont azt jelenti, hogy október előtt nem nagyon lesz hír róla.
2022. szept. 3. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Sorozat azt hiszem 2024-ben jön új könyv 2023 őszén
2023. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!