Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a kedvenc kiadótok, és...

Melyik a kedvenc kiadótok, és miért?

Figyelt kérdés

2022. aug. 24. 14:09
A kérdező szavazást indított:
Libri
Alexandra
Európa
Maxim
Fumax
Könyvmolyképző
Gabo
Helikon
Agave
Egyéb
18 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Magvető.


Ok: már a neve is elég kifejező.


Egyébként tetszik a kérdés, sosem gondolkoztam ezen, de a Magvető könyvek esetében mindig tudatosult, hogy na most akkor elvetem a tudás magjait :)


De amúgy a Scolar könyvek is tetszenek általában, remélem jól írom a nevüket.

2022. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ursus libris, tök jó önsegítő, ismeretterjesztő piszchológiai könyveket adnak ki, + Typotex, öko témák miatt
2022. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D-Mano ***** válasza:
100%

Az Európát jelöltem be, de igazából az Alexandra Kiadócsoport lenne a válasz, aminek az Európa is a tagja.


Az ok pedig, hogy sokszor egészen egyedi és valóban érdekes könyveket adnak ki igényes kötésben, szép boritókkal.


A szépirodalomban is inkább érdekes, (bocsi a megfogalmazásért) mint mesterkéltnek ható, művészieskedő vagy elvont könyveket adnak ki.

2022. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Helikon. Nagyon sok szép, igényes kiadásuk van, többnyire egységes méretekkel. Külön tetszik, hogy egyre több az illusztrált könyv. Ezen kívül nagy kedvencem még az Európa és a Park kiadó is.
2022. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kedvenc, amelyiknek szép cérnafűzött keményfedeles a csomagolása, az a könyv jön be. Stephen Kingnél a 2010 előtteikre volt ez jellemző az Európánál.
2022. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!