Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szorongás ellen van valamilyen...

Szorongás ellen van valamilyen jó könyv?

Figyelt kérdés
Állandó szorongással küzdök. Próbáltam már sok mindent, relaxálni, sportolni, pszichológushoz jártam, de egyik sem sem segített. Megpróbálnék olvasni valamilyen könyvet, amiben leírják, hogy hogyan oldjam meg a szorongást. Van valamilyen bevált könyv, ami segített azoknak, akik szorongással küzdenek?
2022. aug. 16. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:

ha tudsz angolul, rengeteg van.

anxiety self-help books

2022. aug. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kifejezetten szorongás ellen a Bátran élni c. könyvet tudom ajánlani Almási Kittitől.
2022. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt most olvasom, nagyon tetszik: [link]

Ezeket tervezem elolvasni (már belenéztem midnkettőbe, tetszenek):

[link]

[link]

2022. aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Patrick McKeown: Szorongás nélkül -még nem sokat olvastam belőle, de jónak tűnik

Seth J. Gillihan: Kognitív viselkedésterápia egyszerűen - még csak épp belelapoztam, nem az a kimondottan nekem való könyv, de csak találok benne hasznosat, szerintem érdemes lehet beenézned.

2022. aug. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
minden könyv jó, ami elvarázsol: amíg olvasod, nem szorongsz.
2022. szept. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!