Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Evelyn hét férje című...

Az Evelyn hét férje című könyvet hol tudnám beszerezni?

Figyelt kérdés
És miért nem találom sehol?

2022. ápr. 24. 18:31
 1/2 anonim válasza:
Szia! Ha van e-book-od akkor azt Bookline-ról le tudod tölteni, viszont én sem találtam meg magát a fizikai könyvet.
2022. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jelenleg kb. sehol. Mostanában nagyon felkapták ezt a könyvet ( állítólag tiktok meg BookTube miatt) így sokan keresik

Annyit tehetsz, hogy mindenhol ahol lehet - könyv árusító oldalak, antikváriumok, moly- felíratkozol rá, hátha megjelenik egy eladó példány és le tudsz rá csapni. Ahol konkrétan nem lehet rá feliratkozni - pl Fb marketplace, Jófogás, Vatera stb- ott akár naponta többször rákeresel ,hátha. Esetleg kereső posztot/hirdetést indítasz különböző felületeken

De biztos vagyok benne, hogy ha fel is fog bukkan egy példány az eléggé drága lesz


Egyébként egy molyos zóna alapján valószínűleg nemsoká felrak vki eladásra egy kissé hibás példányt

2022. máj. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!