Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Talán orosz írótól egy scifi:...

Talán orosz írótól egy scifi: Gömbvillam miatt lelassul az idő?

Figyelt kérdés
Kb 15 éve olvashattam,de már akkor is régi lehetett, ugy emlékszem orosz volt az író. A témája valami olyasmi, hogy egy kisvárosban élő férfi egyik este gombvillamot lát,ami talán átmegy a a közelben lévő eromuvon,illetve rajta is. Másnap,mikor felébred, akkor látja,hogy az egész világ lefagyott, később rájön,hogy ő gyorsult fel. Ha minden igaz sokat kell ennie,és hutenie magát,próbál kommunikálni a többiekkel, de sokkal nehezebb, irogepen nem tud írni, ceruzával azt hiszem felgyulladt a papír. Esetleg valaki el ismerős a könyv,és tudja az írót/címet?

2022. ápr. 15. 23:17
 1/3 b1812567 ***** válasza:
100%

Erre gondolsz talán?

Ariadna Gromova: Három nap egy esztendő

[link]

2022. ápr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azta.

Igen!Köszönöm

Hogy sikerült megtalálni?

Virtuális sört elküldtem!

2022. ápr. 16. 09:28
 3/3 b1812567 ***** válasza:

Anno olvastam, és emlékeztem a címére, ennyi.

Csak az idő-anomália bemutatásában kapcsolódik, de ha tetszett, érdemes ezt is elolvasnod:

[link]

2022. ápr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!