Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit ajánlotok az Üvegtrón...

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Mit ajánlotok az Üvegtrón sorozat után?

Figyelt kérdés

Lehet cink 31 éves férfiként, de NAGYON tetszett az Üvegtrón sorozat. Alapból imádom a fantasy műfajt, nem is értem, hogy az Üvegtrónból miért nem csináltak még TV-sorozatot - pedig szívesen megnézném.


Lényeg a lényeg, hogy mit olvassak, ha véget ér a sorozatom? :( Már csak 2 könyv van hátra, és aggódok.


Hint: ezelőtt Julie Kagawa - A halhatatlanság szabályai c. sorozat első könyvét olvastam, ami tetszett, viszont taszítanak az E/1-ben íródott történetek. A sztori érdekes volt, tetszett, de miért saját szemszögből? :(


Hint2: A fantasy mellett a poszt-apokaliptika a másik kedvenc műfajom, szeretnék valami olyat találni, ami a kettőt együtt öleli fel. William R. Forschen - Egy másodperccel később regénysorozota egész jó volt, hasonlót tudtok ajánlani?


2022. febr. 20. 19:00
 1/3 Anna0806 ***** válasza:
Én is imádom a fantasy-ket de általában mindig E/1 személyben olvasok. Ilyet elég sokat tudok ajánlani ha gondolod. Ott van Holly Black-nek a Kegyetlen herceg trilógiája. Julie Kagawa Vastündérek sorozata. Akkor amit én nagyon szerettem és ez E/3 volt. Aprilynne Pike Wings sorozata. Az Üvegtrón egyébként hihetetlenül fantasztikus sorozat. Mindössze azért nem kezdtem még újra, mert irdatlan hosszú. Viszont amiket írtam azok mind fantasztikusak. Én bátran ajánlom mindet.🥰
2022. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tskék és rózsák udvara megvolt?
2022. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Brandon Sanderson: Ködszerzet-trilógia
2022. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!